… o všem, co vás zajímá

V Praze  v Hotelu Majestic Plaza se představila první část finalistek soutěže Batist Nej sestřička 2013, které se do finále probojovaly ze 491 přihlášených zdravotních sester z celé republiky.

Nej sestřička 2013 „Batist Nej sestřička je soutěž, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání,“ uvedl David Novotný, organizátor soutěže.

Na setkání finalistek dorazila i řada známých tváří, mezi prvními i Jiří Zonyga, který zpočátku se sestřičkami laškoval a vyptával se, jak vůbec mohou „píchat“ pacientům injekce, zda jim není u toho špatně či tak trochu netrpí za pacienty. Když se mu dostalo odpovědí, začal se objímat s Míšou Noskovou, se kterou hraje v divadelní hře- Jsme tým.

Co možná nevíte je, že Jirka je také tváří výrobku na podporu erekce Stoin. „Tím zatím netrpím, ale po použití jsou noci divočejší,“ prozradil kanec Jiří Zonyga.Míša Nosková dorazila jen na chvílí, jelikož odlétá do Koreje, kde bude vystupovat s muzikálem Casanova. „Už se moc těším. Hrajeme tam se Zdeňkem Bartákem pro naše krajany. Nej sestřička 2013

Bude to rozhodně moc fajn, jen ten let, já nerada lítám a docela se bojím,“ prozradila Nosková.

Sestřičky přišla také podpořit Magda Malá se svou dcerou Magdičkou.

Nej sestřička 2013 „To je hrůza moje dcera mě už přerostla,“ udivovala se nad výškou své dcery muzikálová zpěvačka Magda Malá, která potřebuje do konce prázdnin zhubnout několik kilogramů kvůli roli v muzikálu.

Katka Kristelová vzala svou malou dcerkou Claudinkou- ta se spíše než o sestřičky, hlavně zajímala o vanilkovou zmrzlinu, kterou má moc ráda.

Štěpánka Decastelo dorazila v modelu od Pavla Filandra a hlavně jí zajímala práce zdravotní sestřičky. „Já jsem chtěla být zdravotní sestřičkou, ale pak jsem šla na jinou školu, obdivuji Vaši náročnou práci a sestřičky jsou podle mě stejně důležité jak v ambulanci, tak i v nemocnicích,“ řekla Štěpánka Decastelo. Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Madalena Joao byla ráda, že má ve finále zdravotní sestřičky z Brna. „Já jsem z Brna a Ty taky jo? Položila otázku jedné z finalistek. „Jej, tak to jsem moc ráda,“ dodala Madalena Joao, která hledá chlapa. „Já už bych ráda nějakého chlapa, který by mě rozmazoval,“ prozradila všem Madalena.

Lucie Koňaříková Salamé se objevila na veřejnosti poprvé od porodu a vypadala úchvatně, i když dorazila velmi smutná. „Někdo mi ukradl drahý kočárek na chodbě pro malého Sida, jsem zoufalá, protože tohle je opravdu vrchol drzosti a celé odpoledne teď budu shánět kočárek nový. Hubená mamka po dvou dětech, ale jinak září štěstím.

„Jsem velmi spokojená a těším se na moderování Nej sestřičky s Lukášem Hejlíkem,“ dodala Salamé.

Nej sestřičky čekají disciplíny jako představen se, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od firmy Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína. Všechny finalistky pak obdrží dárky v podobě kosmetických balíčků od společnosti Bioderma, dárkové koše vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics. Vítězka získá šperk od společnosti Energetix, víkend v hotelu Grand Majestic Praha, luxusní hodinky od www.4pm.cz, poukázku od společnosti Medicom VIP, různé poukázky na služby či zájezd do Spojených arabských emirátů pro dvě osoby za podpory společnosti EXIM Tours a další hodnotné dárky.

A přestože vyhrát by si zasloužily všechny, titul Nej sestřička však může získat jen jedna z nich. Která to bude? Tak to se dozvíme již na podzim.

Finálový večer Batist Nej sestřička se bude konat v sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě v sobotu 19. října 2013.  

Generálním partnerem akce je Batist Medical a. s., Červený Kostelec a Královehradecká lékárna.

Sestřička. com je mediálním partnerem celé akce a již za měsíc Vám představíme všech deset finalistek a i Vy můžete volit svoji favoritku, která získá titul a cenu Nej sestřička sympatie Sestřička.com.

Přihlásili jste i Vy svoji Nej sestřičku? Ne? Tak nezapomeňte příští rok!!!

www.nejsestricka.cz

Fotogalerie:

Nej sestrička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013

 

 

Zdravotní sestřičky obletovaly Jiřího Zonygu!
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...