… o všem, co vás zajímá

Nej sestřičkaJSTE SYMPATICKÁ, VESELÁ, ODVÁŽNÁ, MÁTE SMYSL PRO HUMOR, JSTE PROSTĚ TA NEJ?

Chcete vyhrát zájezd dle vlastního výběru a další atraktivní ceny? 

PRÁVĚ PRO VÁS JE TU SOUTĚŽ O NEJ SESTŘIČKU ROKU 2016!

 

Letošní ročník Batist Nej sestřičky byl vyhlášen netradičním způsobem – divadelním představením Manželské štěstí v Divadle na Perštýně. Na začátku promluvil generální ředitel BATIST Medical, a.s. Ing. Tomáš Mertlík, MBA a ředitel Královéhradecké lékárny Jaroslav Nádvorník.

„Oceňujeme především práci zdravotní sestřičky, která je velmi důležitá v nemocnicích,“ dodali oba shodně.

Poté vystoupili ti, kteří přijali záštitu nad celou akcí: místopředsedkyně zdravotnického výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková, hlavní sestra z Ministerstva zdravotnictví Mgr. Alice Strnadová, náměstek ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění Mudr. Tom Phillip, prezidentka České asociace sester Martina Šochmanová, Krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková.

 FIL_8090  FIL_8091

Došlo i k předání daru do rukou ředitele Hospice Anežky České Miroslava Wajsara, který z rukou generálního ředitele Tomáše Mertlíka přijal šek na 20 000Kč. „Již osm let nám pomáháte a jsme za to nesmírně vděční,“ vyjádřil slova díku Wajsar Tomáši Mertlíkovi, který dodal: „Jsme rádi, že takové zařízení máme u nás v Červeném Kostelci a můžeme pomoci těm, kteří jsou důležití v oboru, beru to i jako naší povinnost.“

Poté následovalo divadelní představení Manželské štěstí, ve kterém si zahrála Michaela Dolinová, David Suchařípa, Iva Hüttnerová. Michaela Dolinová prozradila, že je velmi šťastná se svým manželem.

FIL_8210„Přihlásit Nej sestřičku může kdokoliv – pacient, lékař, manžel, kamarádka, příbuzný,zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, nebo se můžete přihlásit sama, do 30. 4. 2016,“ dodává pořadatel akce David Novotný.  Soutěž není omezena věkem, rodinným stavem ani vzděláním.

PŘIHLASTE SE!

Získáte mnoho nových přátel, seznámíte se známými osobnostmi, na každou z vás čekají hezké výhry a užijete si zábavu. Přihlášku do soutěže můžete vyplnit ONLINE, nebo si přihlášku vytiskněte a společně s fotografií zašlete do 30. dubna 2016 na adresu: BATIST Medical a.s., Nerudova 309, 54941 Červený Kostelec nebo na email: nejsestricka@nejsestricka.cz.

Více informací o soutěži na www.nejsestricka.cz.

Na každou finalistku čekají mimo jiné hodnotné ceny od sponzorů projektu a hlavní cenou v soutěži je ZÁJEZD DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU v hodnotě 30 000 Kč.

tz

 

 

STARTUJE další ročník soutěže BATIST Nej sestřička!
5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...