… o všem, co vás zajímá
FIL_7353 Známé tváře podpořily Nadační fond Magdy Malé, která se již několik let snaží pomáhat ženám v nouzi. Charitativní koncert se konal 9. října v divadle Broadway.

Známé tváře podpořily Nadační fond Magdy Malé, která se již několik let snaží pomáhat ženám v nouzi. Ve zcela zaplněném divadle Broadway vystoupila Hanka Křížková. Ta se chlubila vyměněnými klouby: „Mám endoprotézu kyčelního kloubu, operaci kolene, ale teď už budu skákat přes kaluže,“ svěřovala se Marcele Březinové zpěvačka s šansonovým hlasem Křížková.

Marcela Březinová byla ve vedlejší vesnici na výstavě koz a její  koza dostala ocenění.  „Hele, nevím podle kterých kritérií to hodnotili, ale prostě mám nejlepší kozu v regionu, jen mi nedává pořád mléko, ale tak hlavně mně v létě sežrala trávu. Skoro jsem nemusela sekat trávu, je lepší než sekačka o své chlupaté kamarádce,“ dodává Marcela Březinová.

Nejvíce fanynek měl v zákulisí David Deyl. Původně učitel tělocviku přiznal, že mu nikdy nešla čeština. „Je to těžké pro mě,“ dodává Deyl. Marcela Holanová se svěřila, že se už chystá na vánoce a letos poprvé začala nakupovat vánoční dárky v předstihu. „Nemám ráda davy, proto jsem si řekla, že chci do půlky listopadu mít nakoupené všechny dárky,“ dodává Marcela, která vystupuje se svou kapelou. srdeční záležitosti
srdeční záležitosti Monika Absolonová, která věří v čarodějnické schopnosti, si stihla nechat v zákulisí vyložit karty: „Příští rok bude pro mě nejlepší rok za celou moji kariéru. Vždy se mi to splnilo, věřím ve svou budoucnost,“ dodává Absolonová.

Leona Machálková posilovala svou imunitu v zákulisí čerstvými jablky a pomeranči. Magda Malá s kamarádem Davidem Novotným přebírala šek z rukou Moniky Absolonové a kouče Marka Dzirasy s částkou 129 000Kč pro Nadační fond Magdy Malé na pomoc opuštěným matkám v nouzi. „Jsme všichni rádi, že tě máme“ Magdičko poděkoval David Novotný.

srdeční záležitosti
„Ty jsi mi moc v životě pomohla,“ uronila Magda slzu na konci přebírání šeku z rukou Moniky. „Byla jsi se mnou v těžkých chvílích života a já děkuji Tobě Moniko i vám v sále za to, že jste přišli a přispěli na dobrou věc. Jsem šťastná v soukromém i pracovním životě,“ dodává Magda Malá a není pochyb, že Srdeční záležitosti budou i příští rok. Celým večerem provázel Vladimír Hron, který zpíval, během večera vyprávěl vtipy a v zákulisí i na podiu se svěřil, jak málem nestihl začátek akce, protože šel do jiného divadla. Mezi další hudební hosty patřil Radek Žalud, Madonna Revival, sbor Prážata či ATS Rytmic. 

 

Fotogalerie:

srdeční záležitosti srdeční záležitosti
srdeční záležitosti srdeční záležitosti
srdeční záležitosti srdeční záležitosti
srdeční záležitosti srdeční záležitosti
Srdeční záležitosti Magdy Malé! Známé tváře vystoupily ve prospěch charity!
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...