… o všem, co vás zajímá

Dne 12. 2. 2016 proběhl 7. reprezentační ples „Sestry na sál“ pořádaný agenturou We Make Media ve spolupráci s Českou asociací sester, jako poděkování zdravotním sestrám a ostatním nelékařským pracovníkům za jejich péči o pacienty. Tentokrát se celá akce odehrála v Národním domě na pražských Vinohradech a jako každý rok i letos proběhla volba „Sestry sympatie“, v pořadí již šestý ročník.

sestry na sál Vítězku soutěže Sestra sympatie 2015 vyhlásila paní MUDr. Ivana Kaderková, jednatelka společnosti We Make Media, která celou akci organizuje, spolu s generálním ředitelem České lékárny holding Ing. Danielem Horákem, generálním partnerem  plesu.
Vítězky soutěže Sestra sympatie: 3. místo Lucie Odehnalová (vlevo), 1.místo Mgr. Petra Hašlíková (uprostřed) , 2. místo Martina Brzobohatá (vpravo)

Stala se jí zdravotní sestra Mgr. Petra Hašlíková, která do Prahy přijela stejně jako loňská nejúspěšnější finalistka z nemocnice v Kyjově, kde působí coby sestra se specializací elektrodiagnostika nervového systému na EEG ambulanci. Druhé místo obsadila Martina Brzobohatá, všeobecná sestra z ordinace praktické lékařky v Mladé Boleslavi, třetí byla Lucie Odehnalová, všeobecná sestra z kardiologické ambulance v Blansku.

Hlavní cenu, a to zapůjčení automobilu Škoda Rapid na 222 dní, převzala vítězka z rukou pana Libora Přerosta, jednatele firmy Přerost a Švorc Auto, hlavního partnera plesu, v podobě velkého symbolického klíče. Všechny tři úspěšné finalistky se pak mohly těšit z četných cen, které do soutěže věnovali partneři celé akce.

Slavnostním večerem nás provázeli konferenciéři Petr Rychlý a Vojtěch Bernatský, k tanci hráli Gurmania Band, The Party Band, Meky Žbirka a DJ Radek.

tz

Fotogalerie:

Sestry na sál
zleva: MUDr. Ivana Kaderková, jednatelka společnosti We Make Media, s. r. o., vítězka soutěže Sestra sympatie Mgr. Petra Hašlíková, Ing. Daniel Horák, generální ředitel Česká lékárna holding, síť lékáren dr.Max
 Sestry na sál
Libor Přerost jednatel společnosti Přerost a Švorc auto předávající symbolický klíč vítězce soutěže Sestra sympatie
Sestry na sál
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...