… o všem, co vás zajímá

Inspirace, cenné rady, relax, soutěže čekaly na všechny milovníky krásy a moderního životního stylu, kteří si v kalendáři nezapomněli tučně označit druhý dubnový víkend.

V pražských Holešovicích se totiž konal Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který se stal bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Nechyběly ani známé osobnosti, které si přišly vyzkoušet léčivou kosmetiku z mrtvého moře!

Interbeauty PragueMezi prvními dorazila Uršula Kluková, která má moc ráda kosmetiku a ze všeho nejdřív vyzkoušela tělová másla, která ji zaujala hned na první pohled a to na hezkých chlapech.  Hned poté se Uršula vrhla na druhého nejkrásnějšího Muže světa Martina Gardavského a modela a fotbalistu Ondřeje Valentu. „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého chlapa, ale musí mít charisma“ rozpovídala se Kluková, která v současné době smutní a to kvůli ukončení natáčení úspěšného seriálu Doktoři z Počátků. „V mém věku se už jen na chlapy dívám nebo si sáhnu“ směje se Uršula.

Kateřina Kornová vyzkoušela bahenní pleťovou masku na Muži roku Martinovi Gardavském. „Já se věnuji studiu ve škole, cvičím jógu a nejím čokoládu,“ svěřila se Katka Kornová. „Chtěla bych navštívit Izrael. Ta destinace mě velmi láká a v letošním roce jsem si řekla, že budu hodně cestovat. “Katka zhubla 30kg během roku! „Vypadá úžasně,“ pochvaloval ji Muž roku Martin Gardavský, který je v současné době bez přítelkyně a před nedávnem se vrátil z Brazílie, kde byl pracovně, ale stihl tam i odpočíval. „Pořád se věnuji modelingu, natáčení reklam, rýsuje se práce opět v zahraničí“ popsal Martin své aktivity.

Martin Maxa sklízel u žen obdiv za jeho vypracovanou postavu. „Je opravdu sexy chlap, takového mít doma“ rozplývaly se návštěvnice nad jeho svaly. „Nyní hodně maluji, někdy člověk potřebuje mít čistou hlavu, hraju divadlo a mám hodně koncertů“ svěřil se Maxa. „Maluji to, co mě zrovna napadne, jeden obraz dělám i několik týdnů a snažím se, aby to bylo dokonalé“.

Další známá osobnost- Monika Bagárová si udělala na rukách peeling. „Já ráda chodím na masáže, starám se o své tělo, cvičím. Nyní jsem zamilovaná do svého amerického přítele, snažím se být s ním co nejvíce,“ dodává jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček.

Interbeauty PragueMajitelka HB Kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za ekologicky čistý produkt. Ocenění získala právě díky produktu aromatické máslo na uvolnění svalů, které pomáhá při bolestech svalů, hlavy a kloubů.

„Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková.

—————————————————————————————————————————-

Kosmetika Health&Beauty je přírodní kosmetika vyráběná z minerálů, soli a bahna z Mrtvého moře. Je obohacena o čisté rostlinné výtažky a aromatické oleje. Mrtvé moře představuje nejlepší přírodní léčbu kožních problémů a je také známo pro své silné protistárnoucí účinky. Výrobky Kosmetiky HB nejsou testovány na zvířatech a většina z nich neobsahuje parabeny.

TZ

Foto- zdroj: David Novotný

 

Fotogalerie:

Interbeauty ParguerInterbeauty Prague

 

 

 

 

 

Interbeauty PragueInterbeauty Prague

 

 

 

 

 

 

Proč má Kluková ráda zajíčky? Maxa malířem?
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...