… o všem, co vás zajímá
SESTRA.IN_-300x98 Kazuistiky bývají nejzajímavějším svědectvím o ošetřovatelské péči. Některé, ty dobré,  se tradují  mnohé roky, vstupují do učebnic a každý si je pamatuje.

Jsou to lidské příběhy, malá dramata všedního dne.  Na straně dobra v nich stojí zdravotní sestra. Odtud jejich popularita. Navíc – vedle etického a lidského obsahu pomohou jiným pracovištím využít odborné zkušenosti. Takové vybrala společnost Sestra.in pro ošetřovatelskou konferenci a nazvala ji Dobrodružství kazuistiky.

Autoři, kteří budou kazuistiky prezentovat, posluchače překvapí, a to jak mimořádným příběhem, tak i formou sdělení.  Příkladem je interaktivní vystoupení ranhojičky Markéty Koutné z Centra pro léčbu bolesti Fakultní polikliniky VFN. Do děje zapojí i posluchače, kteří si budou moct vyzkoušet vlastní znalosti. Úspěšní budou odměněni malými dárky.

Velmi zajímavou kazuistiku připravil na konferenci psychiatr MUDr. Radkin Honzák o tom, jakou roli hraje v psychickém stavu člověka jeho podvědomí. Podtitulkem přednášky je známé rčení: Freude, Freude…!“

Další zajímavostí vedle významných kazuistik i z jiných oborů (neonatologie, geriatrie, péče o stomie atd.) je představení nových knih pro sestry, jejich křtiny a autogramiáda.  Sestra.in spolupracuje na této konferenci s nakladatelstvím Galén. Nové publikace představí a podepíší na konferenci sami jejich autoři.

Konference Dobrodružství kazuistiky se koná 6. června v Praze, v Charvátově sále VFN.

Program s dalšími informacemi a s možnostmi se přihlásit je na www.sestra.in

Těšíme se na sestry všech odborností!

PhDr. Jarmila Škubová, Sestra.in

Pozvána na unikátní konferenci o kazuistikách. Proč nás tak přitahují?
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...