… o všem, co vás zajímá
logo HB kosmetiky V Praze  v Hotelu Majestic Plaza se včera 8. října konal křest Kosmetiky Health & Beauty, která patří mezi nejznámější a nejprodávanější kosmetikou z Mrtvého moře prim v Izraeli.

Na setkání s léčivými výrobky z mrtvého moře HB kosmetiky dorazila Ivana Jirešová, která se vrhla především na očichávání proti stárnoucích olejů ve spreji. „Teď budu konečně mladší a budu se líbit Viktorovi,“ dodává Ivana, která si velmi oblíbila tělové máslo, kterým chce masírovat svého přítele Viktora. „Hned večer to na něm vyzkouším,“ usmála se Jirešová.  

Uršula Kluková výrobky z mrtvého moře zná- „Já jsem tam byla, vše jsem studovala a jsou to moc dobré výrobky, hlavně na pleť. Nyní jsem celá pochroumaná, mám po operaci ploténky a musela jsem několik věcí zrušit, protože mě to bolí,“ postěžovala si Uršula Kluková, která si rozuměla s baletním mistrem Vlastíkem Harapesem. Ten jí ukazoval náramek, který dostal. „Jej, ten je fakt krásný,“ chválila FIL_7125

Uršula. Vlastík by nejraději ochutnal pánský sprchový gel HB kosmetiky- „Ten voní, wau, hned dnes ho vyzkouším ve sprše, i když tam budu sám,“ dodával Vlastík, který také navštívil Izrael.

Svěřil se, že je pedant na oblečení. „Rád sleduji módní trendy a také se podle nich oblékám.“ Odhalil také svoji velkou vášeň, sbírá žehličky a celkem má doma už kolem sto žehliček!! „Ale jinak prozradím, že nerad žehlím,“ přiznal Vlastík Harapes.

Světlana Nálepková, vzhledem k její mladistvé pleti, byla vybrána k hedvábnému séru, a o Izraeli říká: „Oni všechno berou moc vážně,“ dodává Světlana, která ráda cestuje.  „Už se asi letos nikam nepodívám, protože mám hodně vystoupení, ale nadchla mě atmosféra vánoc, tak přemýšlím jaké dárky komu pořídím.“ Dorazila i Kateřina Kornová, která vypadala úžasně, omládla. Všichni se podivovali nad jejím vzhledem jak vypadá skvěle.                                

„Já jsem začala zase chodit do školy, v mém věku být školačkou je opravdu náročné a hlavně musím dělat zkoušky z tělocviku, nejhorší jsou pro mě kliky a cvičení na hrazdě,“ dodává záludnosti studia Kateřina Kornová.

HB kosmetika Magnetickou masku HB namatlaly Kateřina Kornová s Ivankou Jirešovou  na finalistu Muže roku Vojtu Zvěřinu. „To se mi moc líbí, takhle namatlat hezkého kluka,“ smála se Ivana Jirešová a přitom jí pomáhala Katka Kornová. „Pojď, já ti to magnetem setřu,“ pospíchala Uršula Kluková, aby milému Vojtovi setřela masku magnetem. „Jej, teda, Ty budeš mít pleť jak dětskou prdelku,“ laškovala Uršula Kluková s fešným mladíkem.
Ředitelka HB kosmetiky Petra Morávková dodává: „Věřím, že HB kosmetika bude mít v České republice úspěch a po zdravotní stránce pomůže řadě lidí (např. při léčbě lupenky, oparů a jiných nemocech).“ HB kosmetika

Více informací o HB kosmetice získáte na kosmetikahb.cz

Fotogalerie:

HB kosmetika HB kosmetika
HB kosmetika HB kosmetika
HB kosmetika HB kosmetika
HB kosmetika HB kosmetika
HB kosmetika HB kosmetika
Osobnosti zkoušely krémy z mrtvého moře !!
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...