… o všem, co vás zajímá
mednet Společnost MEDNET, hlavní zprostředkovatel zaměstnání v oblasti zdravotnictví v České republice, zahájila projekt MEDNET International. České zdravotní sestry a fyzioterapeuté díky němu budou moci získat nové pracovní zkušenosti v zahraničí
a prohloubit svou odbornou kvalifikaci.

„Projekt MEDNET International vznikl jako reakce na zájem států Evropské unie po kvalifikovaném zdravotnickém personálu. Rozhodli jsme se na tuto poptávku zareagovat a jejím prostřednictvím nabídnout nelékařským zdravotníkům z České republiky možnost krátkodobě vycestovat do zahraničí a vyzkoušet si práci v prostředí jiné země,“ vysvětlila Dagmar Dvořáková, manažerka komunikace společnosti MEDNET, která projekt provozuje.   

Délku pracovní stáže si zájemci mohou vybrat podle svých možností, pohybuje se v rozmezí od tří měsíců do jednoho roku. Podmínkou pro účast na projektu je pracovní zkušenost v oblasti zdravotnictví a základní znalost německého jazyka (minimálně úroveň B1). „Prozatím máme uzavřené dohody s německými zdravotními zařízeními. Postupně ale plánujeme nabídku rozšířit o další členské i nečlenské státy Evropské unie,“ dodala Dagmar Dvořáková.

Další informace spolu s přihlašovacím formulářem najdete na:

http://www.mednet-international.eu.

O společnosti MEDNET

Společnost MEDNET s.r.o. působí na českém trhu od konce roku 2000. Od roku 2008 je držitelem „licence agentury práce“ a zprostředkovává zaměstnání pro odborné zdravotnické pracovníky pro zdravotnická zařízení v České republice. Během svého čtyřletého působení na poli agenturního zaměstnávání se společnost MEDNET stala hlavním zprostředkovatelem zaměstnání v oblasti zdravotnictví. MEDNET je součástí skupiny VAMED.

Odstartoval projekt MEDNET International.
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...