… o všem, co vás zajímá

Nepřehlédnutelná společenská akce zdravotních sestřiček se uskutečnila v sobotu 3. října 2015, kdy se sestry představily porotě a publiku na svém již 7. ročníku BATIST Nej sestřička.

Soutěž pro ně pořádal již tradičně David Novotný a BATIST Medical a.s. v sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Ńej sestřičkaRenata Grossová Klementová, která se stala letošní BATIST Nej sestřičkou 2015, pracuje jako vrchní sestra Endoskopického centra Fakultní nemocnice Brno. Jako u každé správné sestřičky vyzařuje z „Renaty“ optimismus a vždy přítomný úsměv na tváři. Co pro ni znamenala zkušenost s účastí v soutěž a jak reagovalo její okolí? To vše mi prozradila v následujícím rozhovoru.

Rozhovor s BATIST Nej sestřičkou:

  1. Renato, předně ode mě přijměte velkou gratulaci k vítězství. Stala jste se sedmou BATIST Nej sestřičkou v historii soutěže. Jaký to byl pocit, když na pódiu zaznělo Vaše jméno?

Pocit to byl velice příjemný. Bylo mi líto, že v sále není můj muž, který měl úraz a nemohl přijet. Jinak obrovská radost.

  1. Jak vznikl nápad přihlásit se do této soutěže? Rozhodla jste se sama „dobrovolně“ nebo jste se podvolila iniciativě někoho jiného?

Do soutěže mě přihlásila naše náměstkyně ošetřovatelské péče Mgr. Erna Mičudová. Myslím, že pro moji živelnost. Za nominaci jsem byla ráda a těšila jsem se na novou zkušenost.

  1. Jak jste prožívala celý finálový večer, byla jste nervózní?

Nervozita přišla až poslední minuty před začátkem vystoupení. Jinak jsem si to s kolegyněmi užívala a bavila se. Mám ráda nové věci a upřímně, byla příjemná i péče organizátorů celé soutěže.

  1. Oslavovala jste vítězství s kolegy či přáteli?

Doma mě čekala kytice a oslava s rodinou. V práci ještě dnes chodí gratulace a přání. Je to velmi milé a příjemné.

  1. Jste stále usměvavá a myslím si, že nezkazíte žádnou legraci. Čemu jste se naposledy od srdce zasmála?

Já se směji nesmírně ráda. Humor přímo vyhledávám a snažím se smát co nejvíce a vždy od srdce. Takže si každý den nějaký důvod najdu. Málokdy mám špatnou náladu.

  1. Jaká jste?

Přátelská, živelná, dobrosrdečná, výbušná. Prostě sangvinocholerik 

  1. Myslíte si, že se vítězství v soutěži nějak výrazně projeví ve Vašem životě? Nebo už dokonce plánujete nějaké změny?

Jsem přesvědčena, že k žádné zásadní změně nedojde. Snad budu mít více zodpovědnosti, přece jen Nej sestřička by měla pracovat více než vzorně.

  1. Jedna z hlavních výher byl zájezd v hodnotě 30 tisíc korun. Už víte, kam a koho si vezmete sebou?

Zájezd jsem si zatím nevybrala, ale myslím si, že pojedeme, celá rodina, do Tater či Alp. Rozhodne o tom rodinná rada, ale já jako vítězka neslevím z wellnes pobytu.

  1. Doporučila byste soutěž BATIST Nej sestřička svým kolegyním?

Byla to velmi příjemná akce. Určitě bych ji doporučila. Věřte, že je moc krásný pocit být vítězkou, nebo jen zúčastněnou v samotném finálovém večeru. Ano, je tam určité zklamání, když se člověk dostane tak daleko a nevyhraje, ale prožijete nádherné, mnohdy nezapomenutelné chvíle.

Životní motto Renaty Grossové Klementové, které uvedla ve svém rozhovoru, zní: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ Doufejme tedy, že titul BATIST Nej sestřička ji přinese něco nového, příjemného.

 

Jana Gryc, ředitelka portálu Sestřička.com

Fotogalerie:

FIL_2239 Nej sestřička
 FIL_2384  Nej sestřičk
 FIL_2483  FIL_2767
 FIL_2769  FIL_2771
 FIL_2775  FIL_2793

Nej sestřička je z Brna
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...