… o všem, co vás zajímá

Trpíte lupénkou nebo ekzémem, takže vás začínají zneklidňovat stoupající teploty? Přechod k letnímu šatníku vám na rozdíl od ostatních žen působí stres, protože znamená odhalené lokty a kolena? Lázeňský pobyt pro léčbu psoriázy a atopického ekzému vám s těmito problémy pomůže.

lupenkaLupénka a ekzémy jsou úmorné a jejich neestetických projevů se těžko zbavujeme. První z nich má navíc jakýsi záhadný „radar“ na to, kdy nás potrápit nejvíc: v zimě bývává často v klidu, zatímco na jaře, kdy začínáme nosit krátké rukávy, zaútočí novým výsevem, nejednou právě na odhalených plochách jako jsou lokty a kolena.

 

„Pohledy ostatních jsou pro pacienty s lupénkou nebo ekzémem velmi zatěžující a nepříjemné,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová z Lázní Teplic nad Bečvou.

Psychická stránka přitom hraje v aktuálních projevech nemoci zásadní roli. Pobyt, zaměřený na léčbu těchto kožních diagnóz, efektivně léčí projevy onemocnění a v kombinaci s lázeňským režimem příznivě ovlivňuje psychiku, čím zvyšuje účinnost léčby.

„Léčba je postavena na přírodním léčivém zdroji, unikátní uhličité vodě, která významně prospívá pokožce s lupénkou a podporuje tak omezování nepříjemných projevů psoriázy i ekzému,“ říká MUDr. Miroslava Holubářová a doplňuje: „Uhličitou vodu využíváme při třech vysoce účinných léčebných postupech – ovesné kúře, kúře z Mrtvého moře a BIO regenerační proceduře.

Pobyt obsahuje:

  • 7x ubytování s plnou penzí
  • vstupní lékařskou prohlídku
  • vstup do polária
  • lokální tepelný zábal, případně elektroléčbu
  • lokální biolampu
  • uhličité koupele s ovesnou kúrou se suchým zábalem
  • částečný zábal z bahna z Mrtvého moře a uhličitou koupel s minerální solí z Mrtvého moře
  • uhličitá koupel se syrovátkovou přísadou a zklidňujícím mléčným zábalem (Bio regenerační kúra)

Pobyt s plnou penzí pořídíte od necelých osmi tisíc korun na osobu a týden.

 O lázních

Lázně Teplice nad Bečvou jsou specializovány na léčbu kardiovaskulárních chorob, zdejší Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je dokonce prvním zařízením svého druhu v České republice. Kromě srdce a cév tu léčí také onkologické nemoci, nemoci z poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, pohybový aparát či nervová onemocnění. Vynikajících výsledků dosahují v léčbě cukrovky, vysokého krevního tlaku a dalších civilizačních chorob.

tz

Ilustrační foto- zdroj: www.ordinace.cz

 

Nebojte se ukázat lokty a kolena!
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...