… o všem, co vás zajímá
Marry Když se spojí Monika Absolonová s pacientskou organizací Mamma HELP, je jasné, že půjde o něco velkého. Vše má jednoho společného jmenovatele. Boj proti rakovině prsu. Ambasadorka Avon Pochodu proti rakovině prsu Monika Absolonová pozvala laické terapeutky Avon linky proti rakovině prsu, jejíž provoz zajišťuje právě Mamma HELP, do Divadla Hybernia, kde v současné době exceluje v hlavní roli muzikálu Mary Poppins.

Po představení jim poděkovala za jejich obětavou práci a předala narozeninový dort, jelikož právě 9. výročí založení v těchto dnech Avon linka proti rakovině prsu slaví. Devět let, kdy linka obětavě pomáhá a dodává NADĚJI a odhodlání. Jak by řekla Mary Poppins: „Stačí chtít a rázem vše je možné“.

Monika Absolonová, která již dlouhá léta podporuje charitativní aktivity společnosti Avon Cosmetics, se rovněž zúčastní třináctého ročníku Avon pochodu proti rakovině prsu, který projde pražskými ulicemi druhou červnovou sobotu. V cíli pochodu rovněž vystoupí a společně s Davidem Deylem zazpívají novou hymnu růžového Pochodu – Budu tu stát. mary010m

„Avon linka proti rakovině prsu ( 800 180 880 ) je financována z konta Avon proti rakovině prsu, na nějž generujeme výtěžek z prodeje produktů s růžovou stužkou, které prodávají Avon Ladies či Gentlemani bez nároku na honorář,“ prozradila manažerka PR a reklamy Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Největším projektem, který pomáhá v boji s touto zákeřnou nemocí, je bezpochyby Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož 13. ročník se koná 8. června. Dosud společnost Avon Cosmetics věnovala na boj proti rakovině prsu téměř přes 76 milionů korun.“

Světový fenomén Mary Poppins v pražském Divadle Hybernia má před sebou posledních pár představení a naposledy tak okouzlí nejen malé diváky už 25. 5. 2013. Jeden z nejvýpravnějších muzikálů všech dob ohromil diváky nejen skvělými pěveckými výkony, ale i náročnými tanečními a stepařskými choreografiemi, kulisami i nápaditými barevnými kostýmy. Hlavní hrdinkou příběhu je mimořádná chůva Mary Poppins, která se zjeví na přání malých dětí Banksových a prozáří jejich dětský svět hravostí, svobodou a fantazií. „Stačí chtít a rázem vše je možné.“, tímto heslem se řídí nejen Mary Poppins, ale i její představitelka Monika Absolonová, která dlouhodobě podporuje ženy v boji s rakovinou prsu. Společnost Musical Production se rozhodla na obrovský divácký úspěch Mary Poppins navázat dalším zahraničním licenčním titulem a připravuje na 16. 10. 2013 premiéru hudební komedie Zorro s hudbou světoznámých The Gipsy Kings.

mary005m Avon linka proti rakovině prsu zahájila svůj provoz v roce 2004 a do letošního roku vyřídila 70 000 telefonátů. Nejčastěji volají ženy ve věku 30-44 let a své dotazy mohou konzultovat nejen s laickými terapeutkami (speciálně vyškolené ženy, které si samy prošly tímto závažným onemocněním), ale i s onkologem či psychologem. Na Avon linku proti rakovině prsu volá denně přibližně 30 lidí. Patronkou linky je herečka Veronika Freimanová.
Mary Poppins slavila s Mamma HELP
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...