… o všem, co vás zajímá

kalendář fin. Modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé a dětství nemusí být vždy tím nejšťastnějším období života. Své o tom ví třináct zdravotních sestřiček, které se rozhodly pomoci dobré věci, a tříletý Míša, který by dal cokoliv na světě, aby podobnou pomoc vůbec nepotřeboval.

Míšovi byla docela nedávno diagnostikována zákeřná progresivní a zatím neléčitelná nemoc – svalová dystrofie typu Duchenne. Tato nemoc nejenže malého Míšu obírá o bezstarostné dětství, ale za pár let ho připraví i o možnost chodit a jednou ho připraví i o možnost dýchat a žít.

Už nyní má Míša problémy s chůzí do schodů, a tak musel společně s rodiči opustit svůj domov a dočasně se nastěhovat do bezbariérového bydlení u přátel. Míša a jeho rodiče se však nevzdávají a chtějí s nemocí bojovat. Aby byl jejich boj snazší, rozhodli se společně se třinácti zdravotními sestřičkami z různých koutů České republiky nafotit a vydat kalendář s poetickým názvem I my jsme krásné, odhalte svět zdravotních sester pro dobrou věc. Tento kalendář má pomoci malému Míšovi získat finanční prostředky k tomu, aby si život mohl užívat, jak nejvíce to bude možné.

Každý, kdo chce Míšovi pomoci, může si kalendář objednat na adrese redakce.sestricka@seznam.cz.

Cena kalendáře je 200 Kč a 50 Kč činí poštovné.

Fotogalerie:

Kalendář- sestřčiky¨Sestřičky-kalendářSestřičk-kalendář

Sestřičky- kalendářsestřičky-kalendářsestřičky-kalendář

sestřičky-kalendářsestřičky-kalendářsestřičky-kalendář

 

Když zdravotní sestřičky zachraňují životy
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Lis 2018 >>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...