… o všem, co vás zajímá

Banner_sestrickaMáme pro Vás exkluzivně na Sestřička.com nabídku „Schöneck speciál“ – za super cenu jen 98,00 Euro za osobu. Příjezd denně možný!

IFA Schöneck, hotel a rekreační středisko, se nachází v malém městečku Schöneck, které leží centrálně uprostřed Německa a tímto je ideálním výchozím místem pro pořádání výletů.

Toto velkorysé zařízení se nachází v blízkosti lesů, ale přesto bezproblémově dosažitelné.

Dálnice je vzdálena pouhých 20 km a rekreační středisko se navíc ještě může pochlubit vlastní železniční stanicí. Města jako Berlín, Drážďany, Lipsko, Výmar, Bayreuth, Mnichov, Regensburg a Praha leží na dosah ruky, a sice ve vzdálenosti max. 380 km.

V hotelu a rekreačním středisku se v ubytovací části nacházejí apartmány (s plně vybavenou kuchyňskou linkou) a hotelové pokoje. Na všech komfortně zařízených pokojích je sprcha, WC, fén, telefon, W-LAN internet, televize s vlastním informačním kanálem. Dvě velké restaurace v příjemném prostředí nabízejí regionální a mezinárodní kuchyni. Zimní zahrada s umělými vodními vodopády a rostlinami je otevřena denně a večer je oblíbeným hotelovým barem. V „Pivo-whisky-kontoru“ našim hostům můžeme nabídnout 15 značek mezinárodních piv a 30 značek mezinárodní whisky, tedy další bar s obzvláště příjemným kouzlem.

4.1.1

4.1.1

V tropickém zážitkovém koupališti na naše hosty čekají velkorysé vodní plochy, bazén s umělým vlnobitím, laguny, ostrůvky a jeskynní sluje. Obrovské tobogány, tobogán s divokou vodou, venkovní bazén s ohřívanou vodou a vířivka činí zážitkové koupaliště zcela výjimečným volnočasovým zařízením.

V těsné blízkosti tropického zážitkového koupaliště se nachází saunový svět. Hosté si zde mohou odpočinout ve čtyřech různých saunách. K dispozici jsou zde hostům – parní sauna, dvě finské sauny (85°C a 95°C) a jedna eukalyptová sauna. Velká odpočívárna a spousta dalších možností, kde hosté mohou relaxovat, včetně solárií, tento saunový svět skvěle doplňují. Novou možnost odpočinku nabízí také sauna s infračerveným světlem, která hostům poskytuje zcela nový druh pocení.

I příznivci sportu zde naleznou širokou škálu možností sportovního vyžití – indoor a outdoor – tenisová hřiště, squash hala, fitness centrum, bowling, kuželky, trendová sportovní hala, lezecká a lanová dráha stejně jako tak multifunkční sportovní zařízení (outdoor) – zde naleznete pro každého to správné. Přilehlé lesy pak zvou k pěší turistice anebo na horská kola.

Ve volnočasovém zařízení pak můžete hrát kulečník, šipky nebo zkusit své štěstí na hracích automatech. V „Space station“ pak hosté zažijí dech beroucí dobrodružství, létání v meziprostoru a čase, podvodní jízdy a automobilové závody, dokonce můžete letět skrze historii země. Pro malé hosty je náš dětský hrací svět obzvláštním zážitkem, mimo jiné se soft lezeckou stěnou, velkým džunglovým funboxem s mnoha elementy jako skluzavky, koulení, míčová koupel nebo velká soft Lego stavebnice.

Kdo má raději klid, může se nechat rozmazlovat v naší wellness oáze. Nejrůznější masáže a koupele naše hosty unesou do světa blaženosti a pocitu znovuzrození.

V dětském klubu si zase na své přijdou malí hosté: od kutění, výroby gelových svíček, malování, hraní, zpívání, vaření až po klaunskou školu, vše, co nechá rozbušit dětská srdce, je právě zde.

4.1.1

4.1.1

V blízkosti a sousedství rekreačního střediska začínají četné překrásné pěší trasy, které vedou skrze vogtlandské lesy. I milovníci horských kol si zde přijdou na své, když využijí lyžařskou sjezdovku na down-hill sjezd. V zimě na hosty čeká „lyžařský svět Schöneck.“ Všechny vleky lyžařských sjezdovek jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. 13 zasněžovacích děl se starají o dlouhodobou sněhovou pokrývku velice dobré kvality. Čtyři sjezdovky všech stupňů obtížnosti, lyžařská a snowboardová škola, stejně jako tak 95 km dlouhá a udržovaná síť lyžařských stop na běžky nenechají žádné přání nesplněné.

IFA hotel a rekreační středisko disponuje velkým množstvím volnočasových, sportovních, wellness a gastronomických nabídek, které ve své komplexnosti v Německu ještě nenašly svého konkurenta. Není tedy divem, že rodiny z celého Německa, turistické skupiny, spolky a dokonce i denní hosté se do IFA Schönecku stále rádi vracejí.

Kontakt:

IFA Schöneck Hotel & Ferienpark

IFA Insel Ferien Anlagen GmbH & Co. KG

Hohe Reuth 5

08261 Schöneck

Telefon: +49-0-37464 3-0

Fax: +49-0-37464 3-1000

E-Mail: info.vogtland@ifahotels.com

Internet: www.ifa-schoeneck-hotel.de

IFA Schöneck hotel a rekreační středisko
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jul 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...