… o všem, co vás zajímá
mammahelp-transparentni Od 13. března mohou klienti GE Money Bank poslat sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu – Mamma HELP, o. s., finanční dar přímo z bankomatů GE Money Bank. Na konto Mamma HELP přitom bude přeposlána 100% výše částky, kterou klient GE Money Bank určí na displeji bankomatu.

„Už 300 korun nám umožní dodat jedné rodině odvahu a naději. Náklady na hodinu bezplatné terapie či poradenství pro jednu klientku totiž v průměru vycházejí právě na 300 Kč,” vysvětluje Mgr. Jana Drexlerová, ředitelka sítě Mamma HELP center.

Společenská odpovědnost je součástí celkové strategie skupiny GE Money Bank v České republice. Markéta Vaňková, manažerka společenské odpovědnosti GE Money Bank, říká: „V roce 2010 se GE Money stala první bankou v Evropě, která umožnila klientům pomáhat prostřednictvím bankomatů. Mamma HELP jsme zvolili na popud našich zaměstnanců, kteří se na našich projektech společenské odpovědnosti aktivně podílejí.“

Darovat peníze prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je jednoduché, transparentní a zabere to pouze několik vteřin. Přímo na hlavní obrazovce bankomatu se po přihlášení objeví v nabídce menu možnost „Dar Mamma HELP“. Dárci z řad klientů GE Money Bank, kterých je více než 1 milion, si poté mohou vybrat, jak vysokou částkou přispějí.

Celá bankovní operace je zdarma a dar je možné uplatnit jako odpočitatelnou položku k dani z příjmu. Potvrzení pro daňové účely lze získat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách sdružení Mamma HELP.

Přispět můžete také přímo na konto Mamma HELP u GE Money Bank. Číslo účtu je 393393393/0600.

„Mamma HELP není běžná zájmová organizace, sdružuje lidi blízké si svým osudem, nadějemi, výhrami, stesky, radostmi i žaly. Je to síla, která dokáže udělat z černého bílé, ze složitého jednoduché, ze špatného dobré, ze ztraceného nadějné. Před třinácti lety jsem stál u zrodu tohoto ženského pacientského sdružení, aniž bych tušil, že dnes bude v sedmi centrech po republice vyhledávat naši pomoc víc jak pět tisíc lidí ročně… Vážím si žen, které se vyléčily a pečují o ty další, nesou jim naději a víru, že se také uzdraví. Vím, co takové záchranné lano znamená, i já jsem onkologickou léčbou prošel. A vím také, že tak jako myšlenka potřebuje energii k svému vzniku, stejně i odhodlání, chuť a nadšení potřebuje materiální podporu, má-li dobře fungovat,“ vysvětluje MUDr. Václav Pecha, specialista na chirurgii prsu, primář onkologického oddělení Medicon a.s. v Praze.

Mamma HELP slaví letos 13 let od svého založení. Je největší pacientskou organizací, která poskytuje všestrannou pomoc ženám s rakovinou prsu a jejich blízkým. Poradenství a veškeré služby nabízí veřejnosti zdarma, a to v sedmi městech ČR. Každoročně využije služeb Mamma HELP center na 5 200 osob, přednášky zaměřené na prevenci pak navštíví 1 500 lidí ročně.

Výběr z bankomatu

Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí 260 poboček a 702 bankomatů. Své služby orientujeme jak na občany, tak na malé a střední podniky. Naše Internet Banka byla v roce 2012 už počtvrté v řadě vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu. V soutěži Zlatá koruna odborná porota již po třetí za sebou zvolila naši Konsolidaci půjček za vítěze ve své kategorii. V roce 2012 jsme také obsadili první místo v hodnocení e-mailové komunikace s klienty. Vlastní kapitál GE Money Bank tvoří 33,7 miliardy Kč, konsolidovaná kapitálová přiměřenost ve výši 19,8 % je i nadále jednou z nejvyšších na trhu.

GE Money Bank patří do skupiny General Electric (GE). Skupina GE je třetí největší firmou na světě, pravidelně se objevuje v žebříčcích nejobdivovanějších a nejinovativnějších společností světa. GE založil Thomas Alva Edison. Skupina sdružuje firmy z oblasti průmyslu a financí a reaguje na nejpalčivější problémy dnešního světa. Podniká v oblastech, jako je výroba letadlových motorů či elektrické energie, ve finančních službách nebo lékařské zobrazovací technice. GE působí ve více než 100 zemích světa a zaměstnává přibližně 300 tisíc lidí. Pro více informací navštivte: www.ge.com.

Finanční dar pro Mamma HELP přímo z bankomatů GE Money Bank
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Dec 2019 >>
PÚSČPSN
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...