… o všem, co vás zajímá

Jedinečnou příležitost, jak v nejvyšší možné kvalitě sledovat vývoj nenarozeného dítěte, nabízí těhotným ženám společnosti Genetika Plzeň, s. r. o. Zakoupila supermoderní ultrazvukový přístroj Voluson E10, který u plodu dokáže odhalit řadu vrozených vad, včetně drobných abnormalit. Jde o jeden ze dvou nejmodernějších přístrojů tohoto druhu v ČR.

Na nadstandardní ultrazvukové vyšetření se může objednat každá budoucí maminka.

sono„V České republice jsou podle mých informací tyto přístroje pouze dva – jeden v Českých Budějovicích a druhý u nás na Genetice v Plzni. Je určený ke sledování plodu v průběhu celého těhotenství s důrazem na diagnostiku vrozených vad. Jeho hlavní výhodou je, že umí odhalit i drobné abnormality u plodu, na které by se na jiném ultrazvuku nemuselo přijít. Navíc je na něm velice přehledná anatomie plodu i u žen, které trpí menší či větší nadváhou,“ říká jednatel společnosti Genetika Plzeň MUDr. Petr Lošan.

„Objednat se na toto nadstandardní ultrazvukové vyšetření může každá těhotná žena odkudkoliv z republiky. Některé přichází s doporučením od gynekologa, jiné vyhledají specialistu na Genetice na základě vlastního rozhodnutí. Chtějí mít zkrátka jistotu, že jejich nenarozené dítě je v pořádku. Vyšetření stojí tisíc korun, objednat se je možné na naší recepci,“ doplňuje Lošan.

Společnost Genetika Plzeň byla založena v roce 2002 předním českým genetikem Doc. František Lošanem. Původně z jedné ambulance s laboratoří vybudoval se svým synem Petrem za deset let moderní pracoviště klinické genetiky, které se specializuje mimo jiné na ultrazvukovou detekci vrozených vad. Díky přístrojům, které patří k nejlepším zemi, se do Plzně sjíždí i zahraniční klientela. Genetika Plzeň nabízí od ledna tohoto roku díky svému přístrojovému vybavení i vyšetření preeklampsie – jde o onemocnění, které se vyskytuje pouze v těhotenství okolo 20. týdne, a které se projevuje zvýšením krevního tlaku, velkou ztrátou bílkovin močí a celkovými otoky. V závažných případech může vést až k vyvolání předčasného porodu. Test na toto onemocnění je možné provést v prvním trimestru spolu s ostatními vyšetřeními. Jeho záchytnost je až 90%.

Objednávky na ultrazvukové vyšetření na novém přístroji Voluson E10 či na vyšetření preeklampsie je možné realizovat na níže uvedených kontaktech: Tel.: 377 241 529, 377 243 652 Mobil: 603 174 793

 

tz

Dobrá zpráva pro těhotné ženy: Na Genetice v Plzni miminko zkontroluje supermoderní ultrazvuk
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...