… o všem, co vás zajímá
1. Sestřičky jsou velmi moudré ( mnohdy moudřejší než doktoři ) . Pokud vás přitahují nejen krasavice , ale také inteligentní ženy , jste na správné adrese.
2. Mají pevné nervy . Ve své práci musí zvládat stresové situace s chladnou hlavou , nesmí si dovolit žádnou hysterii . Můžete si být jistý, že v případě náhlé katastrofy nezačne s křikem běhat do kolečka .
3. Se sestřičkou budete vždy v bezpečí , ať už budete potřebovat obvázat ruku nebo tip na nejlepší prevenci proti chřipce .
4. Sestřičky jsou velmi vnímavé , trpělivé, a dobré posluchačky .
5. Většinou mají velmi dobrý vztah k dětem , a proto z nich budou i dobré maminky .
6. Sestřičky se nebudete ptát “ jaký jsi měla den? “ Jen ze zvyku . V nemocnicích se dějí ty nejneuvěřitelnější příhody a vy budete mít stálý přísun vtipných      historek .
7. I malé gesto lásky je potěší . Ve své práci musí být pozorné k potřebám všech pacientů , proto se často mohou cítit nedoceněné .
8. Díky ní budete rozumět medicínskému žargonu ve vašich oblíbených seriálech .
9. Sestřička denně pomáhá zachraňovat životy. Může být nějaký důvod důležitější ?
10. Uniformy jsou sexy !
sestra
Deset důvodů, proč si vzít za manželku sestřičku
4.4 (87.26%) 504 votes

1 komentář u Deset důvodů, proč si vzít za manželku sestřičku

 • Deset důvodů, proč si vzít za manželku sestřičku anebo kteroukoli jinou 😉

  1. Sestřičky jsou velmi moudré (mnohdy moudřejší než doktoři). Pokud vás přitahují nejen krasavice, ale také inteligentní ženy, jste na správné adrese.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože teorie je v troskách hned u zrodu, jak moudrost, tak inteligence zdaleka nemusí souviset s přehledem a praxí v oboru i když je třeba nad rámec kompetencí, což se sestřičkám upřít nedá. Ovšem to ani takové asistentce leckterého vedoucího skrze všechny podnikatelské obory 😉 Jo a krasavice? To, jestli ony ty asistentky nebudou náhodu i v převaze.

  2. Mají pevné nervy. Ve své práci musí zvládat stresové situace s chladnou hlavou, nesmí si dovolit žádnou hysterii. Můžete si být jistý, že v případě náhlé katastrofy nezačne s křikem běhat do kolečka.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože si stačí najít psychicky nelabilní ženu se stresovým syndromem honění se za ocasem. Těch ženských profesí, kde jde především o to, se z toho neposrat je v dnešním světě přehršel. Psychologie nuda je má však cenné údaje …a nekompromisní. Pokud teda nechcete doma terminátora, počítejte s tím, že napříč stresovými profesemi si žena i muž musí od stresu odpočinout, odreagovat se, oddechnout si a pokud si to nemůže dovolit v práci a ještě ji nevyhodili, tak hádejte, kde takovou regeneraci musí absolvovat?
  3. Se sestřičkou budete vždy v bezpečí, ať už budete potřebovat obvázat ruku nebo tip na nejlepší prevenci proti chřipce.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Pokud si přejete ženu, která neví, že na kohoutku je modrá vodou studenou a červená vodou horkou opravdu nehledejte sestřičku. Pro toho komu nestačí obraznost první věty lze dodat, že někdo může upřednostňovat nadité konto schopné výrobní ředitelky s tím, že si je ruku obvázat je schopen naučit sám nebo je přirozeně zručný. Chřipku se dá pak vypotit při sexu se ženou kterékoli profese. Dopomoct si pak lze stejně uhozenými či všespasnými metodami na podporu léčby chřipky, kterékoli ženy jiné profese. V neposlední řadě přece platí, léčena chřipka trvá týden, neléčená trvá sedm dní 😀

  4. Sestřičky jsou velmi vnímavé, trpělivé, a dobré posluchačky.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože na rozdíl od sestřiček a profesí, které se ve velké míře stýkají a jednají s lidmi různého kalibru a návyků, nemají tak silnou tendenci zvyknout si pouštět to, co dostaly jedním uchem tam i druhým rovnou ven. Takže nějaké prvky domácí vnímavosti naslouchání tam statisticky mají šanci zůstat. O vnímavosti a naslouchání se dá u sestřiček s určitou dávkou jistoty pochybovat. Pravdou ale je, že trpělivé ženy skrze profese se mimo vrcholové manažerky a obdobné hledá docela těžko, to je pravda, se sestřičkou si v dnešní době zavdá tak učitelka..?…

  5. Většinou mají velmi dobrý vztah k dětem, a proto z nich budou i dobré maminky.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože většinou má většina žen dobrý vztah k dětem (tomu se říká mateřský pud). Pozor ale! To, jak se jim podaří ty děti vychovat určitě má s profesí pramálo společného. Taková učitelka by měla být, dle předchozího tvrzení, ideálem matky, jaké bývají faktické obrázky ze života občas pomlčet.

  6. Sestřičky se nebudete ptát “ jaký jsi měla den? “ Jen ze zvyku. V nemocnicích se dějí ty nejneuvěřitelnější příhody a vy budete mít stálý přísun vtipných historek.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože, když přijde žena z práce nadšená, bude vám ochotně se vší vtipností a autenticitou vyprávět co se dnes dělo v práci. Přesně tak, jako když přijde z práce uřícená a bez nálady vás na otázku „jaký si měla den“ obdaří zlověstným pohledem. Suma sumárum zase je to jedno, kde pracuje…

  7. I malé gesto lásky je potěší. Ve své práci musí být pozorné k potřebám všech pacientů, proto se často mohou cítit nedoceněné.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože přece pokladní za přepážkou v bance v Tescu nebo úřednice na úřadě musí být pozorné k potřebám všech klientů a občanů. No!! A kde je skutek? Někdy utek, takže asi charakter, výchova a návyky budou rozhodovat spíše, než zas ta profese. A nedoceněno se cítí hodně žen a to mohou být „jen“ ženy v domácnosti nebo stačí jen na zkoušku, takže na mateřské… to ale spíše není velkou devízou.

  8. Díky ní budete rozumět medicínskému žargonu ve vašich oblíbených seriálech.
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože filmaři jsou naštěstí tak plytcí, že jejich medicínskému žargonu porozumí, každý nebo naopak ani ten nejfundovanější profesor dokonce ani Dr. House.

  9. Sestřička denně pomáhá zachraňovat životy. Může být nějaký důvod důležitější?
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože chleba se taky sám nenapeče…

  10. Uniformy jsou sexy!
  Proč tedy chtít kteroukoli jinou?
  Protože oblečky zdravotní sestry můžete přítelkyni koupit k narozeninám i své ženě uklízečce, ba co víc můžete ji k tomu pořídit i uniformu policejní nebo uniformu Oxfordu, fantazii se meze nekladou. A navíc nebudete muset občas zahánět myšlenky, že na vaší ženu má kdejaký chlípník zálusk. Pravdou je, že autenticitu sexu se sestřičkou v práci můžete zažít jen se skutečnou sestřičkou, ale sex s asistentkou ředitele české pobočky nadnárodního holdingu na jeho stole taky není k zahození.

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
 • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...