… o všem, co vás zajímá

1.      Zdravotní sestry jsou ženy

Toto povoláni je jednoznačně ženskou doménou. Chcete-li za manželku osobu pohlaví ženského, u sestry se v 99% nespletete.

2.      Zdravotní sestry nejsou nymfomanky

Každý muž, který viděl video či obrázky sestřičky ve svůdném latexu, síťovaných punčochách, rudých lodičkách s koketním čepcem na hlavě, mohl nabýt dojmu, že sestry jsou úžasná vzrušující stvoření, které nemají nikdy dost.
Ve skutečnosti nosí sestry uniformu z fádní tuhé bavlny, naprosto asexuální ponožky, boty nejsou ani pohodlné, natož sexy, a sesterský čepec viděl naposledy kdo?

3.      Zdravotní sestry nejsou andělé

Někteří neinformovaní muži si myslí, že sestra je něžná, éterická bytost (něco mezi jejich matkou a jeptiškou), mluví potichu, je pokorná a ostýchavá. Milí muži, uvědomte si, že sestry se od útlého mládí dívají a sahají na věci, ze kterých by vám bylo určitě špatně, a zvládají pracovní zátěž zasloužilého pracovníka kamenolomu.
Na rozdíl od anděla sestra potřebuje spát, jíst a vyprazdňovat se.

4.      Zdravotní sestry si vzájemně pomáhají

Tak to je fakt. Sestra zná mnoho sester a ty znají mnoho dalších sester. Takže než se nadějete, budete mít mezi přáteli a známými pouze sestry či kamarády, kteří se také oženili se sestrou.

5.      Zdravotní sestry pomáhají ostatním lidem

To je také pravda. Zvykněte si, že vaši ženu bude žádat o pomoc široké okolí i v noci a vaši kamarádi jí budou ukazovat svoji vyrážku. Můžete jen doufat, že nebude nakažlivá.

6.      Zdravotní sestry jsou tolerantní

Jsou často večer a v noci v práci, odkud nemohou odejít. Nemusíte se tedy obávat, že vás manželka načape s Frantou v hospodě nebo s Věruškou ve vinárně.
(Pozor, sestry mají mnoho známých, takže jí to stejně někdo donese a pak se těšte!)

7.      Zdravotní sestry nejsou nemocné

Mají skvělou imunitu. Ale vy ji nemáte! Takže když přijde vaše žena domů s mírnou rýmou a bude vykládat něco o jakési MRSE (je to skutečně MRSA a ne MRCHA), můžete očekávat, že dostanete tuberu, choleru, tyfus nebo mor.

8.      Zdravotní sestry nepropadají panice

Kdyby jste si náhodou někdy uřízli palec, vaše žena zachová ledový klid, palec nacpe do sáčku s ledem a ledovým hlasem vám oznámí, že k lékaři se musíte dopravit sám.

9.      Zdravotní sestry si moc nevydělají

Pro muže jednoznačná výhoda. I kdyby byl nezaměstnaný bezdomovec závislý na sociálních dávkách, téměř vždycky přinese domů větší výplatu.

10.  Zdravotní sestry jsou holky do nepohody

Umí vyprávět pohádky a pofoukat bebí. Nedělají z komára velblouda. Poznají, kdy je člověku opravdu zle a podají pomocnou ruku. Milujte je, ať se množí!
Bat
Deset dobrých důvodů, proč se oženit se zdravotní sestrou – 2.
4.6 (92.86%) 14 votes

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...