… o všem, co vás zajímá
Šátek známých zpěváků, moderátorů, nebo herců bude možné získat na Šátkovém veletrhu v jihlavském City parku. Doplněk můžou všichni zájemci sami také darovat. Ať se rozhodnete koupit, nebo dát, pomůžete dobré věci. Výtěže poputuje dětem do nemocnice.

šátkový veletrh

Pokud doma máte šátek, který se Vám už okoukal, nebo naopak nějaký nový kousek do svého šatníku potřebujete, ideální příležitostí pro vás bude Šátkový veletrh: „Rozhodli jsme se pomoci dobré věci, a proto jsme partnery akce a rádi poskytneme prostory. Na Šátkový veletrh tedy budou moci přijít všichni naši zákazníci. A samozřejmě nějaký šátek darujeme a přijdeme si i nový kousek pořídit a podpoříme dobrou věc,“ usmívá se manažer jihlavského obchodního centra City park Aleš Navrátil.

Šátky se rozhodly věnovat také VIP osobnosti jako Naďa Urbánková, Bohuš Matuš, Zora Jandová, Jakub Pustina, nebo moderátorky pořadu Sama doma a další. Sběrná místa jsou na informačním centru Nemocnice Jihlava a v Rádiu Jihlava v City parku. Výtěžek poputuje na dětské oddělení: „Rádi bychom pořídili pro malé pacienty infuzní pumpu, která slouží k podávání infuzní léčby,“ říká primář dětského oddělení jihlavské nemocnice Martin Zimen.

Akce vyvrcholí 4. listopadu v jihlavském nákupním centru City park, kde se bude od 10 do 19 hodin konat Šátkový veletrh. Těšíme se na všechny, kteří budou chtít šátek darovat, a nebo si ho pořídit.

tz

Darované šátky pomůžou dětem po operacích
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jul 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...