… o všem, co vás zajímá
Než jdete k lékaři, vykoupejte se, prosím. Žít „přírodně“ neznamená nemýt se. Pacient, který páchne, nemůže počítat s tím, že ho lékař prohlédne s největší pečlivostí.
sestra

Chci, aby mě operoval primář! Mezi námi: kde máte jistotu, že zrovna on je tu nejlepší lékař? Dejte na nás, my máme zkušenosti, známe procento pooperačních komplikací. Vidíme totiž doktorům pod ruce. Pokud získáte naše sympatie, poradíme vám, kdo je skutečně nejlepší operatér.

Na recepci ambulance vás nejen zaregistrujeme, ale zodpovíme i dotazy, které se léčby přímo netýkají. Třeba kde je toaleta nebo zastávka autobusu. Nebojte se, nás to neobtěžuje. Radši vás totiž nasměrujeme, než abyste se nám motali po chodbách nemocnice a zdržovali provoz.

Malou pozornost neodmítneme. Nemusíte se stydět přinést nám kávu. Ještě radši máme ale dobrý kvalitní čaj nebo čokoládu. A nejlepší je čerstvé ovoce!

My za poplatky nemůžeme. Chápeme vaši nechuť platit registrační poplatky, ale my jsme si to nevymysleli. Nevylévejte si na nás vztek. My to také neděláme.

Volejte až po poledni. Pokud voláte do nemocnice kvůli výsledkům, nedělejte to mezi půl osmou a jedenáctou hodinou dopoledne. To máme největší fofr s vizitami, příjmy a propouštěním.

Pokud lékař požaduje doplňková vyšetření, nemůžeme vám jen tak u dveří sdělovat výsledky. Zhodnotit je může jen pan doktor. Na dotazy „Sestři, je to se mnou zlé?“ zásadně odpovídáme úsměvem a mlčením.

Lékař z kartičky pojišťovny nepozná, v jakém jste přišli stavu. To my mu dáváme zprávu, co se děje v čekárně a kdo má před kým přednost. Ano, jsme jen lidé a můžeme zapomenout. Nebojte se slušně se připomenout. Pokud na nás ale budete sprostě řvát, necháme vás v čekárně vydusit ještě další půlhodinu.

Co vám neřekne sestřička v nemocnici
5 (100%) 15 votes

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Jan 2020 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...