… o všem, co vás zajímá

Nové skladovací prostory otevřela ve čtvrtek odpoledne společnost Batist, s. r. o. v Červeném Kostelci, jeden z předních výrobců zdravotnických a hygienických pomůcek v České republice.

 Batist

„Není to ani pět měsíců, co jsme otevřeli rozšířené výrobní prostory, a už otevíráme nové logistické centrum, logistický sklad. Neznamená to, že se zde budou skladovat jen výrobky, ale otevřením nového skladu vzniklo v Červeném Kostelci logistické a distribuční centrum společnosti OneMed pro střední a východní Evropu,“ řekl na úvod generální ředitel

společnosti Batist Medical, a. s. Tomáš Mertlík, (distribuční část společnosti Batist patří do struktury švédské nadnárodní skupiny OneMed, pozn. red.). Centrum vzniklo s investicí 25 miliónů korun a je v něm k dispozici přes 2800 paletových míst.

Červenokostelecký starosta Petr Mědílek si je dobře vědom, co tato společnost pro jejich město znamená a s nadšením sleduje, jak společnost dále roste a zvyšuje svoji prestiž na mezinárodních trzích. „Jsme rádi, že tady Batist je,“ dodává Mědílek.

Slavnostního otevření se také zúčastnil náchodský starosta Jan Birke, který z počátku žertoval slovy: „Víte, proč nás je tolik tady, kteří k vám mluvíme? Brzy budeme bez práce a Batist je jediná firma, která je ochotna nás zaměstnat.“ Vážnými slovy pak popřál společnosti řadu dalších investic, protože společnost zaměstnává i řadu občanů města Náchod. „ Jsem rád, že na území náchodska je takto mimořádná společnost. Gratuluji jim a přeji hodně úspěchů při objevování nových trhů,“ dodal Birke.

Pozvání Batistu k otevření nových prostor přijala také Soňa Marková, místopředsedkyně zdravotního výboru poslanecké sněmovny. Ta nešetřila slovy chvály a vyzdvihla velký význam této firmy především pro zdravotnictví. „Jsem ráda a náležitě pyšná na společnost, která vyrábí materiál pro zdravotnictví a hlavně se neustále vyvíjí, což je velmi důležité. Popřála bych vám jistotu zaměstnanosti, dobrý výdělek a i to, aby se firma mohla rozvíjet natolik, aby byla schopna poskytovat ještě více pracovních míst,“ dodala Marková, která ocenila také lidskost celé společnosti.

Mezi dalšími hosty, kteří přestřihli slavnostní pásku nového skladu byla ředitelka společnosti Batist, s. r. o., Katka Petráková a generální ředitel Batist Medical, a. s., Tomáš Mertlík, který dodává: „Produkty nyní putují z výroby do skladu a druhou stranou se expedují mezi zákazníky. Vybudovaly se tři nové nakládací rampy a součástí stavby je i rozšíření příjezdové komunikace podél areálu společnosti,“ doplňuje Mertlík.

Na zaměstnance firmy a pozvané hosty při slavnostní příležitosti čekal i bohatý doprovodný program, kde vystoupila zpěvačka Madalena Joao, Marcela Březinová, skupina Elka či houslistka Niki. Na závěr večera zahrála i cimbálovka Majerán. Velkou atrakcí především pro děti byla ukázka exotických a divokých ochočených zvířat od hadů a chameleona až po lišku, jezevce či malé kačenky.

Fotogalerie:

Batist Batist
Batist Batist
Batist Batist
Batist Batist

Zdroj a foto: TZ společnosti Batist.

Batist, s.r.o., otevřel nové skladovací prostory !!
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...