… o všem, co vás zajímá
BATIST Nej sestřička 2013 V Náchodě se odehrává nejen tradiční vyhlašování Muže roku, ale již popáté se stal dějištěm vyhlášení Batist Nej sestřičky.V porotě, která vybírala nejlepší sestřičku, zasedlo padesátsedm porotců. Mezi odborníky z lékařského prostředí nechyběl Radim Uzel a Jan Cimický. Mezi nimi nemohla chybět i řada známých osobností jako je Uršula Kluková, Kateřina Kornová, Jan Přeučil, Eva Hrušková, medailista Jan Štěrba a další osobnosti, kteří zvolili Nej zdravotní sestřičku.

Celý večer moderovala vtipná Štěpánka Duchková. Ta přivezla na finále i svou maminku. V zákulisí pak s Míšou Dolinovou řešila své dva kluky. “Jeden chce být pilotem a druhý pracovat v ZOO u slonů. Je to normální?”, podivovala se Štěpánka nad výběrem povolání svých ratolestí.

Po dlouhé době a s největším potleskem se na podiu objevila Naďa Urbánková. “Jste úžasná a vypadáte moc dobře,“ chválili všichni Naďu, která na akci prozradila: “Plánuji vánoční koncerty a také mě těší moje zdraví. Musela jsem pít čistící čaje, abych měla dobrou imunitu a doufám, že příští rok pro mě bude šťastný. Prý potkám nějakého osudového muže,” smála se v zákulisí Naďa Urbánková. Ta své vystoupení zakončila prohlášením:” Pro kariéru i zdravou stolici stačí jediné – netlačit!” pobavila všechny přítomné zpěvačka Urbánková. Ta má k této soutěži velmi blízko, sama vystudovala ošetřovatelství na škole v Trutnově a pracovala v nemocnici v Josefově. Batist Nej sestřička 2013

Jan Cimický pobavil sestřičky otázkou při disciplíně- otázka od poroty. “Koho byste chtěli za ministra zdravotnictví? Dokonce dal tři možnosti, ze kterých si jedna z finalistek mohla vybrat. Doktor Sova, doktor Štrosmajer nebo doktor Cvach? Odpověď byla jednoznačná. “Určitě doktora Sovu, má obrovské charisma a je vždy spravedlivý” odpověděla vyvolená sestřička. Olympionik kajakář Jan Štěrba položil otázkum jak jinak, která se týkala sportu. “Jaký sport je pro zdraví, který by jste všem doporučila?”

No, určitě kolo,” odpovídá další z finalistek. Jan Přeučil pobavil diváky otázkou: “Jakou větu říkáte v nemocnici nejčastěji?” Určitě je to, položte se tady na lůžko,” zněla odpověď od další finalistky.
Netradiční zážitkem bylo vystoupení Míši Noskové, která zazpívala píseň z opery a v zákulisí chtěla mít šatnu s Markétou Konvičkovou, se kterou neustále řešily chlapy. Míša Nosková prohlásila:”Mně se stejně teď líbí Tonda Beránek, Muž roku 2013. Má krásné tělo a má charisma,” dodává Nosková. Tu teď čeká náročné období, protože plánuje řadu vystoupení a s malou Eliškou si nyní zařizují byt.
Je to hrůza, musela jsem kupovat novou sedačku, ale kdo mi to smontuje, to tedy nevím, musím někoho najít,” hledala Míša podporu u Martina Maxy. Ten přijel v krásném obleku a celý večer kroužil kolem zdravotních sestřiček, ale nakonec šel spát sám do hotelového pokoje.
K publiku promluvili i ti, kteří měli záštitu jnad celu akcí, jako starosta města Náchoda Jan Birke, krajská radní pro zdravotnictví Jana Třešňáková, exposlankyně Soňa Marková, bývalý ministr Leoš Heger či z České asociace sester Anna Skalická.

Batist Nej sestřička 2013 Madalena Joao zaraperovala se sestřičkami pri módní přehlídce. Heidi Janků děkovala sestřičkám za jejich práci. “Sestřičky vždycky potřebujeme v nemocnici, poznáme to všichni, že je potřebujeme.” Hlavně popřála hodné pacienty. “To já teda nikdy nejsem,” smála se Heidi,

která se na finálovém večeru předtsavila v krásných šatech. Dále vystoupila zpěvačka Renata Drössler v sexy kostýmku.

Miss Junior Tereza Řehořováv sexy šatech ukázala svou figuru,”Je to nyní náročné- studium, modeling a byla jsem nyní v USA zdokonalovat svou angličtinu,” prozradila Tereza Řehořová.

Farář Zbignieva Czendlik rozesmál publikum při své otázce od poroty svou finalistku. Radim Uzel se bavil s Kateřinou Kornovou o psychologii. “Mě to to pane doktore vůbec nejde. Já ty typy lidí nemohu pochopit,” konverzovala Kornová s Radimem Uzlem. Ta přijela přímo ze školy, kde studuje. “Jsem musela dnes běhat a dělat dřepy.” dorazila po hodině tělocviku Kornová. Kamila Nývltová prozradila, že by ráda měla v budoucnu rodinu. “Chci mít tři děti,” šokovala v zákulisí Nývltová, která hubne a prý do vánoc musí ještě hubnout. “Miluji sladké, tak ať to mohu zase nabrat,” smála se Kamila. Ta chystá své vánoční CD plné vánočních písniček. “Já vánoce miluji. Jsou to krásné svátky, hlavně pokud dostanu od přítele hodně dárků. Líbí se mi jedna luxusní kabelka, kterou bych si moc přála”, prozradila Kamila.
V zákulisí tahala za kravatu pořadatele Davida Novotného  a polibky ho obdařila Renata Drössler.
Dále vystoupila Klára Kolomazníková či Jana Yngland Hrušková a Bohuš Matuš.

Vítězkou Batist Nej sestřička se stala Zdena Oldřichová z Nemocnice Boskovice. Pracuje na aesteziologicko-resuscitačním oddělení a je jí 58 let.

Celá akce je především pro zdravotní sestřičky, jako poděkování za jejich náročnou a obětavou práci,” říká David Novotný. Generální ředitel Batist Medical, Ing. Tomáš Mertlík, MBA, předal výtěžek pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro Oblastní charitu Červený Kostelec.

Fotogalerie:

Nej sestřička 2013 Nej sestřička
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
BATIST Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
BATIST Nej sestřička 2013 sestřička.com
Nej sestřička 2013 Nej sestřička 2013
Batist Nej sestřičkou se stala Zdena Oldřichová z Boskovic!!
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< Feb 2020 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...