… o všem, co vás zajímá

BIOLAB Praha se přejmenoval na AeskuLab Patologie. Nově do holdingu patří i Laboratoře forenzní genetiky.

AL_TYM_zakl_CMYK_01_pozLaboratoře BIOLAB Praha, k. s., nyní působí pod názvem AeskuLab Patologie, k. s. Tato změna vychází z potřeby jednotné komunikace značky na trhu s jasnou definicí hodnot, kterými se řídí všichni zaměstnanci společnosti. Součástí nové strategie firmy je rozšiřování dostupnosti a odbornosti laboratoří, v souladu s tím se holding akvizičně rozrostl o Laboratoř forenzní genetiky.

Laboratoř s novým názvem AeskuLab Patologie, k. s., je součástí AeskuLab Holding, a.s., od roku 2008. „AeskuLab, stejně jako BIOLAB, vždy stavěl na kvalitních službách poskytovaných s lidskou tváří. Celá tato změna, je spojena s transparentností a jednotnou identifikací naší společnosti na českém a mezinárodních trhu a je logickým vyústěním naší integrity vůči laické a odborné veřejnosti,“ říká Kamil Doležel, generální ředitel AeskuLab Holding, a.s.

V nedávné době byla také dokončena akvizice Laboratoře forenzní genetiky, spol. s r. o. (LFG), jejíž pracoviště se nachází v Brně a Ostravě. „Jsme rádi, že začleněním LFG do skupiny AeskuLab rozšiřujeme v souladu s firemními hodnotami nabídku laboratorních služeb v odbornosti genetiky,“ doplňuje Kamil Doležel.

AeskuLab Holding, a. s., je jedním z největších poskytovatelů laboratorních služeb v České republice s více než 20 laboratořemi. Provozuje více než 75 odběrových míst po celé České republice a zaměstnává přes 1200 zaměstnanců. Celá skupina generuje více než 21 milionů vyšetření ročně. Hodnoty společnosti jsou založeny na pěti faktorech úspěchu:

ae ob

 

 

 

 

O AeskuLab Patologie, k. s.

AeskuLab Patologie, k. s., je bioptická, cytologická, histochemická a cytogenetická laboratoř, založená v roce 1993. Činnost laboratoře zahrnuje celé spektrum oboru patologie, se zvláštním zaměřením na diagnostiku nádorů prsu, dermatopatologii, patologii urogenitálního a zažívacího traktu. Velké zkušenosti má pracoviště také v oblasti diagnostiky mozkových nádorů. Laboratoř poskytuje konzultační vyšetření pro celou ČR a je napojena na Komplexní Onkologická Centra (KOC). Společnost AeskuLab Patologie má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

 

TZ

AeskuLab Holding posiluje svou pozici na trhu
Rate this post

Napsat komentář

forinel
facebook google forum_ikona
Kalendář akcí
<< May 2019 >>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Nová akce
  • žádné události
Anketa

Jsou vhodné jednotné platové tabulky ve státních nemocnicích?

Loading ... Loading ...